І кликнув Господь до Мойсея, і промовляв до нього з скинії заповіту, говорячи:
Промовляй до Ізраїлевих синів та й скажеш до них: Коли хто з вас принесе жертву для Господа зо скотини, то з худоби великої й худоби дрібної принесете вашу жертву.
Якщо жертва його цілопалення з худоби великої, то нехай принесе його, самця безвадного; нехай приведе його до скинії заповіту, щоб він був уподобаний перед лицем Господнім.
І покладе він руку свою на голову цілопалення, і буде йому дано вподобання на очищення від гріхів його.
І заріже він ягня перед Господнім лицем. А Ааронові сини, священики, принесуть кров, і покроплять тією кров"ю на жертівника навколо, що при вході до скинії заповіту.
І здере він шкуру з жертви цілопалення, і розітне його на куски його.
І дадуть сини священика Аарона огню на жертівника, і покладуть дров на тім огні.
І порозкладають Ааронові сини, священики, ті куски, голову та товщ, на дровах, що на огні, який на жертівнику.
А його нутрощі та голінки його обмиє водою. І священик усе те спалить на жертівнику, це цілопалення, огняна жертва, пахощі любі для Господа.
А якщо його жертва з дрібної худобини, з овець або з кіз на цілопалення, то нехай приведе його, безвадного самця,
і заріже його на боці жертівника на північ, перед Господнім лицем. І покроплять сини Ааронові, священики, кров"ю його на жертівника навколо.
І розітне його на куски його, голову його, і товщ його, а священик порозкладає їх на дровах, що на огні, який на жертівнику.
А нутрощі та голінки обмиє водою. І священик принесе все це, та й спалить на жертівнику, це цілопалення, огняна жертва, пахощі любі для Господа.
А якщо цілопалення його жертва для Господа з птаства, то нехай з горлиць або з голубенят принесе жертву свою.
І принесе її священик до жертівника, і проб"є йому нігтем великим голову, та й спалить на жертівнику, а кров його буде вилита при стіні жертівника.
І здійме його воло в пір"ї його, і кине його при жертівнику на схід на місце попелу.
І роздере його між крильми його, але не відділить їх. А священик спалить його на жертівнику на дровах, що на огні, воно цілопалення, огняна жертва, пахощі любі для Господа.
LIBMY.com © 2014-2022